Get a site

koszta

A co się stało z pierwszą pompą którą miałeś zdaje się Atlantic Alfea S8 – podobno kupiłeś ja w zeszłym roku – to teraz juz wymieniasz?

Ale teraz nie rozumiem tych wywodow – ekonomicznie uzasadniona – co to znaczy według ciebie – że koszt instalacji nie zwróci mi się w ciągu 15lat? A może 20? Nie każdy ma miliony zakopane w ogródku, niektórzy jak ja biorą kredyt na budowę a to znaczy że jak bede miał ratę miesięczną 2100-2200, samochód na utrzymaniu, nowy dom tez bo zawsze jest cos do zrobienia, dwie córki które juz za 4-5lat beda studiować i masę innych wydatków to nie usmiecha mi sie płacić za ogrzewanie 2-3tys za rok, wolę 1000-1300 bo to dla mnie realna oszczędność.

Kupowanie auta za 100tys tez zwykle jes ekonomicznie nieuzasadnione – bo zawsze mozna znalec tansze z takim samym wyposażeniem

jeszcze nie rozpoczął budowy więc jeszcze jest czas aby się opamiętał i dokładnie przemyślał czy woli inwestować w swój dom czy może w urządzenia, bo jeśli w dom to może się okazać że inwestycja w PC jest ekonomicznie nieuzasadniona, chyba że koniecznie chcesz aby sąsiedzi widzieli że na Twojej posesji jest samochód z napisem Pompy Ciepła.
Jak w prosty sposób wyliczyć OZC bo kiedys miałem z tego forum jakis program ale danych było tak wiele ze za bardzo sie nie łapałem Komu można zlecić wyliczenie OZC?

About The Author

 
klimatyzacja